Zapraszamy na nasze spotkania seminaryjne i warsztatowe

Seminaria z cyklu Spotkania z radiestezją odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu w środowe wieczory i są adresowane do wszystkich. Dotyczą tematów powiązanych z radiestezją, takich jak techniki, teoria i praktyka oraz wyjaśniania zjawisk radiestezyjnych. Dotyczą też ochrony zdrowia i ochrony środowiska energetycznego człowieka.
Spotkania warsztatowe organizowane się rzadziej zazwyczaj raz na dwa miesiące w soboty i dotyczą poszerzania już zdobytej wiedzy praktycznej z zakresu radiestezji i bioenergoterapii. Adresowane są do osób mających podstawową i ugruntowaną wiedzę z tych dziedzin.

SEMINARIUM Z CYKLU
SPOTKANIA Z RADIESTEZJĄ

Prof. dr hab. ZBIGNIEW KRÓLICKI

Wu Shing, czyli chińska energia kształtów i kolorów

Naszego prelegenta znamy głównie jako radiestetę, autora i prekursora publikacji radiestezyjnych, takich jak: „Radiestezja stosowana czyli teoria i praktyka radiestezji”, „Radiestezja zdrowia”, „Energia kształtów”. Zbigniew Królicki to również instruktor i wykładowca Metody Silvy, znawca i popularyzator wiedzy oraz tradycji chińskiej powiązanej z feng shui, której część nam podczas prelekcji przybliży.
Poza powyższymi zainteresowaniami nasz prelegent to naukowiec, pracownik Politechniki Wrocławskiej. Zbigniewa Królickiego znamy jako wspaniałego wykładowcę i uroczego człowieka, którego zawsze słucha się z wielka przyjemnością. 

.
Jeśli chcesz uczestniczyć w seminarium, koniecznie napisz do nas swoje zgłoszenie na adres:srr@radiesteci.pl. Wyślemy Ci link do spotkania seminaryjnego (live) na platformie YouTube w przeddzień prelekcji. Logując się będziesz mógł skorzystać z czatu i zadawania pytań prelegentowi.

Gdyby się zdarzyło, że w czasie transmisji masz słaby dostęp do Internetu lub obowiązki nie pozwalają Ci w tym czasie obejrzeć prelekcji, to mając linka możesz uruchomić nagraną transmisję, kiedy będziesz mieć na to czas i sprzyjające warunki. Link będzie aktywny jeszcze przez 7 dni po transmisji. W takiej formie nie będziesz mógł aktywnie uczestniczyć, zadając na czacie pytania i wpisując swoje uwagi. Zawsze jednak możesz przesyłać swoje uwagi i komentarze pisząc na adres: srr@radiesteci.pl

Prosimy bardzo, nie udostępniaj otrzymanego linka znajomym, ponieważ nasz kanał ma charakter zamknięty, czyli jest tylko dla zaproszonych gości. Jeśli ktoś z grona Twoich znajomych jest zainteresowany prelekcją, niech napisze do nas swoje zgłoszenie. Mając Twoją rekomendację jako gospodarze na pewno udostępnimy mu transmisję.

Termin: czwartek, 15 kwietnia 2021 r., godzina 18:00

Prosimy uczestników o dokonywanie opłat dla Stowarzyszenia w wysokości 10zł od członków i 20zł od osób niezrzeszonych. Ostatecznie ustaliliśmy, że seminaria są formą naszej odpłatnej działalności statutowej za które oczekujemy od uczestników opłat.

Opłaty wpłacajcie na konto Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji z tytułem: „Opłata za seminarium w dniu 25.04.2021” na numer konta: PL 20 1160 2202 0000 0000 3617 04831

Zapraszamy
Zarząd SRR

poprzednie
seminaria i SPOTKANIA
warsztatOWE

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Radiestezji

ul. Smocza 27, pok. 207 , 2 piętro, 01-048 Warszaw